Wyposażenie łazienki w stylu glamour

Wyposażenie łazienki w stylu glamour

Styl glamour jest obecnie bardzo pożądany, szczególnie do urządzania wielkomiejskich apartamentów, do których idealnie pasuje pod względem konwencji. W myśl tego stylu wpisuje się w szczególności jedno pojęcie: luksus. Tak urządzone łazienki będą dostarczały mnóstwa wrażeń estetycznych!

Na czym polega styl glamour w łazience?

Glamour to sposób aranżacji wnętrza polegający na wykorzystywaniu bardzo wysokiej jakości produktów - tych z najwyższej półki. Cały urok tego stylu polega na zastosowaniu kunsztownych zdobień i umeblowania, które kojarzyć się będą z pięciogwiazdkowymi hotelami. Łazienki są pomieszczeniami typowo praktycznymi, co wcale nie oznacza, że muszą być sztampowe i nudne. Stylowe umywalki, piękne wanny - to tylko nieliczne elementy stylu glamour, które można zastosować w takich wnętrzach. Łazienka w stylu glamour jest na wskroś nowoczesna, ale dosyć chłodna - dominują w niej połączenia czerni z bielą lub inne kojarzące się z luksusem zestawienia kolorystyczne. Wyposażenie łazienek w tym stylu również musi być bardzo "bogate". Dużym powodzeniem jako elementy ozdobne cieszą się kryształowe żyrandole, efektowne świeczniki, czy nawet piękne rzeźby ozdabiające łazienki, które wspaniale wypełnią wnętrze. Prawdziwym stylem glamour charakteryzować się powinny jednak wanna oraz umywalka - wykończone w nowoczesny, bardzo piękny sposób.

Akcesoria do łazienki w stylu glamour

Wyposażenie łazienki urządzanej w tym wyjątkowym stylu musi być starannie przemyślane. Każdy detal powinien współgrać z resztą akcesoriów i umeblowania. Urządzając taką łazienkę warto zwrócić uwagę na bardzo ekskluzywne propozycje wanien, umywalek, bidetów, kabin prysznicowych (szczególnie walk-in), a także sedesów, które wspólnie powinny stworzyć ciekawą kompozycję na tle gustownych ścian i podłóg. U góry warto zafundować sobie kryształowy żyrandol lub inne ozdobne lampy - będą one odgrywały ważną rolę nie tylko w oświetleniu, ale i aranżacji łazienki, więc powinny być po prostu piękne. Szalenie istotnym elementem wyposażenia łazienki stylizowanej na glamour powinny być baterie umywalkowe, wannowe i prysznicowe, które wspaniale podkreślają wyjątkowość tego pomieszczenia. Dodatkowe elementy, takie jak szczotka do sedesu, dozownik na mydło, czy wieszak na ręczniki, powinny współgrać kolorystycznie i stylistycznie z resztą łazienki. Dobierając starannie kolory, wzory i sposób wykonania poszczególnych elementów, uda się wykonać efektowną łazienkę w stylu glamour, która stanie się ulubionym miejscem do relaksu w wannie pełnej pachnącej piany!

Bogatą ofertę wyposażenia łazienki w stylu glamour znajdziesz na stronie https://arenalazienek.pl/.

Dodaj komentarz