Gdzie kupić styropian w hurtowej cenie?

Gdzie kupić styropian w hurtowej cenie?

Kwestią oczywistą jest, że gdy duży zakład przemysłowy, fabryka lub developer musi zakupić hurtową ilość styropianu, zakupów takich nie dokonuje się ani w markecie budowlanym, ani też w znajdującej się w pobliżu małej hurtowni. W takim przypadku najrozsądniej i wygodnie jest skontaktować się z czołowym producentem tego rodzaju materiałów i zainteresować się jego ofertą. Taką firmą bez wątpienia jest Hirsch-Porozel, znana z wysokiej jakości swoich produktów.

 

Bogata oferta dla kupujących hurtowo

Producent ten może pochwalić się bogatą historią sięgającą lat 70. XX wieku, natomiast w Polsce działa już prawie dwie dekady. Przez ten czas firma stworzyła bogaty katalog produktów wykonywanych z wykorzystaniem takich technologii jak EPE, EPS, EPP oraz PS. Są one kluczowe do produkcji takich elementów jak płyty do układania ogrzewania podłogowego, wszelkiego rodzaju opakowania, kształtki techniczne oraz styrbeton o bardzo dobrych właściwościach.

Każdy klient ma możliwość wyboru ilości, czasu oraz miejsca dostawy zamówionych towarów, a swoją pomocą służą doradcy, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Firma Hirsch-Porozel współpracuje z wieloma zakładami produkcyjnymi działającymi w wielu branżach, takich jak samochodowa, budowlana czy też spożywcza. Jej wyroby cenione są za wysoką jakość, wytrzymałość oraz wszechstronność zastosowań.

 

Doświadczenie budowane od półwiecza

Od dnia rozpoczęcia działalności pierwszego zakładu w 1972 roku, firma Hirsh-Porozel stawia sobie jasny cel, jakim jest zadowolenie klienta oraz tworzenie nowych rozwiązań technologicznych. Filozofia firmy zawiera się w zdaniu: Rozwijać się z pomysłem. Dlatego też każde nowe posunięcie jest przemyślane i oparte na realnych potrzebach, czy to samej firmy, klienta czy też dynamicznie zmieniającego się rynku.

Producent ten także przykłada wielką wagę do ekologii oraz minimalizacji negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Przetwórstwo polistyrenu, głównego składnika produkcyjnego stosowanego do tworzenia styropianu jest przyjazne środowisku, a sam produkt końcowy w 100 procent podlega recyklingowi. Dlatego też firma z dumą prezentuje swoje produkty jako ekologiczną alternatywę dla innych zanieczyszczających środowisko tworzyw.

Poszukując zatem dostawcy styropianu w ilościach hurtowych, warto zajrzeć na stronę http://www.hirsch-porozell.pl/, gdzie znajdują się wszystkie potrzebne informacje oraz dane kontaktowe. Na pewno nie będzie to czas stracony, a zaowocuje udaną współpracą z partnerem godnym zaufania.

Dodaj komentarz