Jakie rolety do salonu wybrać?

Jakie rolety do salonu wybrać?

Salon to zazwyczaj miejsce reprezentacyjne, które jest efektownie urządzone pod każdym względem. Duże znaczenie odgrywa w nim każdy element aranżacji, a szczególnie dekoracje okienne. To od wystroju okien zależy klimat i charakter wnętrza dlatego należy je dopasować odpowiednio do stylistyki salonu. Tradycyjne firanki i zasłony powoli odchodzą do lamusa, ponieważ wyparły je nowoczesne systemy osłaniania okien, jakimi są rolety. Powinny one być nie tylko funkcjonale i praktyczne, ale spełniać również funkcję dekoracyjną. 

 Jakie rolety do salonu?

 Producenci oferują ogromny wybór rolet, które zróżnicowane są pod względem funkcjonalności i estetyki. Mnogość tkanin, wzorów i kolorów może przyprawić o prawdziwy zawrót głowy. Jakie zatem rolety Poznań wybrać, aby spełniały nasze gusta estetyczne i były praktyczne? W zależności od upodobań można wybrać rolety o różnych strukturach i fakturach tkanin, takich jak osłony w gładkim kolorze, z deseniem, z materiałów transparentnych lub podgumowanych. Można wybrać rolety rzymskie, wolnowiszące, w kasetach z prowadnicami czy specjalne osłony okienne na duże przeszklenia, które sterowane są elektronicznie. 

 Czym charakteryzują się poszczególne rodzaje rolet?

 Rolety wolnowiszące są klasycznym i bardzo popularnym systemem osłaniania okien, które idealnie nadają się do regulowania poziomu nasłonecznienia na większych powierzchniach. Prosty montaż i możliwość sterowania łańcuszkowego zapewnia wygodne operowanie, co wpływa na wysoki poziom ich funkcjonalności. Rolety w kasetach PCV to znakomita propozycja do salonu, ponieważ są bardzo praktyczną i estetyczną osłoną. Doskonale się sprawdzą jako osłona do nowoczesnej stolarki okiennej PCV, aluminium oraz okien uchylnych. Rolety w kasetach aluminiowych cechuje elegancki wygląd, bezinwazyjny montaż i znakomita ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem, zaś rolety dzień-noc składają się z dwóch pasów naprzemiennie ułożonego materiału, tkaniny zaciemniającej i siateczki, przepuszczającej światło, dzięki czemu można idealnie regulować poziom nasłonecznienia w pomieszczeniu.

 Rolety Poznań - najlepsza jakość w dobrej cenie

 Nasza firma oferuje bardzo bogatą ofertę produktową, która idealnie sprawdzi się nie tylko w salonie, ale w każdym innych wnętrzu. Proponujemy nowoczesne systemy osłaniania okien, które wykonane zostały z najlepszych gatunkowo materiałów, odpornych na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne. Ogromny wybór kolorów, materiałów i faktur oraz nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne to duże atuty naszej oferty.

Dodaj komentarz